please wait, site is loading

S Ukraine

Загинув 20-річний поліціянт Максим Зарецький

Внаслідок нічної стрілянини у Вінницькій області загинув 20-річний поліцейський Максим Зарецький.

Про це повідомили в департаменті комунікацій Нацполіції.

“Загиблий під час нічного нападу поліцейський – 20-річний Максим Зарецький. Національна поліція України схиляє голови у жалобі за загибеллю нашого колеги”, – розповіли в Нацполіції.

Раніше стало відомо, що у Вінницькій області невідомі розстріляли поліціянтів. Від отриманих травм один поліцейський загинув, інший отримав поранення.

20 квітня, близько 2 години ночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору. В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений.

Максиму було 20 років. З 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора року віддано служив у секторі реагування патрульної поліції.

“Без єдиного сина залишились батьки чоловіка. Він був патріотом, надійним товаришем, сумлінним та відданим справі правоохоронцем. Колектив Національної поліції висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого поліцейського”, – йдеться у повідомленні.