please wait, site is loading

S Ukraine

50 млн грн на реконструкцію: в Одесі горів Український театр

Читать на русском

50 млн грн на реконструкцію: в Одесі горів Український театр
50 млн грн на реконструкцію: в Одесі горів Український театр

В Одесі на вулиці Пастера, 15, горіла будівля Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. Василько (Український театр).

Об этом сообщает Репортер РУ

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС в Одеській області.

За словами прес-секретаря ДСНС Марії Мартиненко, спалах стався на другому поверсі, з будівлі довелося евакуювати відвідувачів. Менш як за півгодини пожежа на площі до 20 м.кв. загасили.

Реконструкція Українського театру

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василько відкрився в серпні 2021 року після тривалої реконструкції, яка з перервами тривала 4 роки.

Перший тендер на реставрацію фасадів пам’ятника архітектури та містобудування місцевого значення (у реєстрі значиться як "Театр Сибірякова") на Пастері, 15 оголосили ще 2017 року. Тоді на роботи планувалося виділити майже 15 млн.₴ Реставрація то проводилася, то зупинялася без фінансування, весь цей час театр пропрацював із завішеним фасадом та будлісами по периметру будівлі.

Нового підрядника знайшли 2021 року. За 27 млн грн ТОВ "Град-Буд" провело заміну вікон та реставрацію фасадної частини будівлі.

Український театр, реконструкція, одеса, пастери, музично-драматичний театр

Водночас фірма "Буд Балтик Україна" перемогла у торгах з реставраційного ремонту приміщень Українського театру. За роботи їм заплатили 17 млн.₴

Источник: Незыгарь