please wait, site is loading

S Ukraine

У "Дії" з’явиться помічник на основі штучного інтелекту

дія

Команда розробників застосунку "Дія" працює над помічником на основі штучного інтелекту, який допоможе контактному центру відповідати на звернення користувачів.

Це чатбот, який отримав ім’я Надія, повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

"Хочемо використати для цього технологічне рішення від однієї з топових міжнародних компаній. Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки "Дії", – пояснив міністр.

Він додав, що наразі якість відповідей ШІ-помічника влаштовує команду лише на 80%, тому триває робота над покращенням цього показника.

"Плюс не зовсім влаштовує швидкість відповідей. Працюємо й над цим. Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу. Під час бета-тестування зможете навчити помічника якісніше відповідати на запити", – зазначив Федоров.

Як повідомлялося, цього тижня Міністерство цифрової трансформації розпочало бета-тестування послуги відображення освітніх документів у додатку "Дія".

Автор: Михайло Орлюк