please wait, site is loading

S Ukraine

"Як вони долетіли? Де ППО?" У росіян істерика через атаку дронів на Краснодар

Читать на русском

"Як вони долетіли? Де ППО?" У росіян істерика через атаку дронів на Краснодар

Жителі країни-агресора РФ вкотре панічно сполошилися через атаку безпілотників, цього разу на Краснодар. Гудіння дрона, що пролітає над містом, і вибух були помічені рано вранці 26 травня і налякали місцевих.

Після цього багато росіян почали скаржитися на незграбну ППО і вимагати розстрілу міністра оборони, а паралельно закликали до ударів по Європі та США. Коментарі вони залишали під новинами про "бавовну" (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

"У Краснодарі пролунав вибух. За словами місцевих жителів, він трапився через падіння БПЛА. Попередньо, його уламки впали на будівлю по вулиці Морській", – писали пропагандисти близько 05:00 п’ятниці.

Пізніше вони цитували місцевий оперштаб, за даними якого, "бавовна" у Краснодарі трапилася о 04:17. Там стверджували, що російська ППО збила дрон, це призвело до незначних пошкоджень даху й вікон будівлі на вул. Морська, 54/2. Постраждалих, заявляли екстрені служби, не було.

На відео, знятих місцевими жителями, потрапив проліт невідомо безпілотника над містом, а також вибух. І росіяни неабияк запанікували: вони стверджували, що дронів було два, приліт припав "куди треба", а ще "був зрадник, який передав інформацію" для удару.

Тому багато хто вимагав розстріляти міністра оборони РФ Сергія Шойгу за "криворуку російську ППО". Також вони вкотре довели, що є мешканцями держави-терориста: продовжували вимагати від Кремля "відповіді" у вигляді ударів по Америці та країнах Європи, а ще "за день" розгромити Україну вже у відкритій війні, а не путінській "спецоперації".

"Місце аварії?? Друзі!! Він долетів куди треба було!!!! Матір вашу, де ППО! Де пінгвін на ім’я Шойгу? Розстріляти його!!!", "Це ж ППО збила. А так летів би собі у військовий об’єкт", "А над Лондоном, а над Вашингтоном, а над Брюсселем?", "Не розумію, чого чекають: можуть же припинити "СВО", оголосити війну і за день розп**дошити хо*ляндію в тріски", – лютували росіяни.