Голова Держлісагенства обіцяє розібратися із незаконною вирубкою лісів (Фото, Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні

13 січня голова Державного агенства лісових ресурсів Андрій Заблоцький під час зустрічі з активістами екологічного руху дав обіцянку перевірити факти незаконної вирубки в Карпатах.

Громадські активісти вимагають провести службове розслідування фактів незаконної вирубки дерев Кутським лісгоспом в національному парку “Гуцульщина”, змінити керівництво Івано-Франківського та Житомирського обласних управлінь лісового та мисливського господарств та Кутського і Олевського лісгоспів, а також покарати лісників, які незаконно вирубували ліс, погрожували фізичною розправою та застосували силу против співробітників нацпарку “Гуцульщина”.

Заблоцький запевнив, що перевірить факти, надані екологами, та обіцяв вжити заходів в межах своєї компетенції. Посадовець також попросив офіційно надіслати акт комісії та відповідний припис по усуненню порушення екологічного законодавства, на підставі якого він, як голова Держлісагенства, видасть відповідне доручення щодо здійснення контролю над Олевським лісгоспом.

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко стверджує, що екологічна інспекція оцінює збитки за незаконні вирубки Кутським лісгоспом нацпарку “Гуцульщина” у 14, 6 млн₴

За його словами, він задоволений спілкуванням із Заблоцьким, адже попередній голова Держлісагенства уникав активістів.

“Ми розраховували, що пан Заблоцький – демократичний керівник і не працював в системі лісового господарства, тобто, він не корумпована людина. І ми сподівалися, що він з нами зустрінеться. Поки це обіцянки. Знаєте, як кажуть: обіцяти не значить одружитися”, – сказав Борейко ASPI.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/golova-derzhlisagenstva-obicyae-rozibratisya-iz-nezakonnoyu-virubkoyu-lisiv-foto”