Знадобиться у дорозі: найкращі подарунки для автомобілістів


Напередодні новорічних свят багато хто шукає подарунки в останню хвилину. У цьому списку – п’ять найкращих аксесуарів, які мають найбільший попит у найпопулярнішому інтернет-магазині світу.

Об этом сообщает Политика 2.0

Гель для чистки. Цей дивний на перший погляд гель насправді є чудовим інструментом для збирання пилу у всіх важкодоступних місцях автомобіля. Він простий у використанні, має аромат лаванди, і за словами виробника, підходить для багаторазового використання.

Щітка склоочисника. Хтось із ваших знайомих скаржився на лобове скло, через яке погано видно вночі? Ймовірно, їм пора замінити склоочисники. Ці щітки склоочисників Rain-X Latitude мають кілька різних розмірів, а також забезпечують додатковий захист, наносячи на лобове скло водовідштовхувальне покриття, яке служить місяцями.

Снігова щітка. Це одна з тих речей, яка потрібна майже кожному. Це найбільш популярна скребачка для снігу.

Внутрішня підсвітка. Ця підсвітка стане чудовим подарунком для тих, хто любить змінювати салон свого авто. Світлові смуги підходять для будь-якої моделі автомобіля і можуть бути налаштовані за допомогою програми для смартфона. У них навіть є вбудований мікрофон.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/auto/znadobitsya-u-dorozi-naykraschi-podarunki-dlya-avtomobilistiv-400453”