Зеленський заявив, що в Україні відновлять роботу системи електронного декларування

последние новости в Украине останні новини в Україні


У зв’язку з неоднозначною реакцією, як в Україні, так і за її межами, на рішення Конституційного суду, президент Володимир Зеленський провів екстрену закриту нараду з Радою з національної безпеки та оборони. Зеленський дав доручення правоохоронцям вивчити ситуацію, що створилася, а також запевнив, що система електронного декларування працюватиме.

Об этом сообщает Министерство правды

Засідання було проведено в четвер, 29 жовтня. Під час засідання Володимир Зеленський вказав на те, що в Україні ряд осіб роблять цілеспрямовані дії на підрив національної безпеки країни.

"Ми повинні терміново відреагувати на ту ситуацію, яка склалася після прийняття рішення КС за поданням групи народних депутатів щодо окремих положень Закону Про протидію корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України. Справа не тільки в цьому рішенні, а й в цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні", – сказав президент.

За словами Володимира Зеленського, які прозвучали під час засідання РНБО, система електронного декларування в Україні працюватиме, а законопроєкти про її відновлення будуть підготовлені та направлені до Верховної Ради, як невідкладні.

"Відразу скажу про головне, щоб ні у кого не було ані найменшого сумніву — система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроєкти про її відновлення будуть підготовлені та направлені до Верховної Ради, як невідкладні", — сказав Зеленський.

Раніше ASPI news писало, що КСУ позбавив НАЗК доступу до реєстру декларацій, необхідних для проведення їх перевірки. Зазначалося, що без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений на посаду.

Також повідомлялося, що спікер парламенту України Дмитро Разумков заявив, що найближчим часом будуть прийняті рішення, які допоможуть реалізувати ряд положень антикорупційного законодавства. За його словами, відповідні ініціативи для усунення положень вплинуть на ефективність роботи всіх антикорупційних органів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zelenskiy-zayaviv-scho-v-ukraini-vidnovlyat-robotu-sistemi-elektronnogo-deklaruvannya”