Міст Патона у Києві ремонтуватимуть 5 роківМіст імені Євгена Патона у Києві реставруватимуть до 31 грудня 2025 року і збільшать його пропускну спроможність.

Об этом сообщает THE Лядов


Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.


Замовником робіт визначено комунальну корпорацію “Київавтодор”, якій доручено отримати вихідні дані для проєктування і визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації.
Крім того, “Київавтодор” повинен забезпечити розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження, а також подбати про дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт та законодавства про оцінку впливу на довкілля.


Міст імені Патона було введено в експлуатацію у 1953 році, зараз знаходиться в аварійноум стані. Реконструювали міст лише один раз, у 2004 році, коли з мосту демонтували трамвайні колії. Із того часу поточні ремонтні роботи відбувалися лише на невеликих ділянках мосту.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що академія наук звернулася в мерію Києва з ініціативою перейменувати бульвар Дружби народів у столиці на бульвар Патона.


Джерело статті: “https://informator.press/mist-patona-u-kyievi-remontuvatymut-5-rokiv/”