"Нічна жриця". Оля Полякова влаштувала танці з ковбасою на Житньому ринку. ФОТООдна з найпопулярніших артисток нашої країни Оля Полякова в яскравому сценічному вбранні вийшла до людей, щоб подарувати їм яскраві емоції та зробити звичайний недільний похід на ринок незабутнім. Це дійство було частиною святкового шоу З Днем народження, Україно! до Дня Незалежності, яке канал Україна покаже 24 серпня.

Об этом сообщает Русский слон


"По-перше, для мене ця локація дуже знайома, тому що як раз на Житньому ринку я знімала свій кліп "Королева ночи", тому я ніби повернулася до рідного дому, – розповіла Оля Полякова на знімальному майданчику. – Я взагалі пропоную всі концерти робити на базарах! Тому що люди більшу частину свого життя проводять тут: ходять, купують – як вдома. Якби кожен день на базарах проводили концерти, я думаю, більшості людей було б веселіше жити!"Ба більше, артистка так захопилася танцем, що випадково зачепила вітрину молочного відділу та розбила її. Знімальна група, та й самі продавці торгового залу почали жартувати, що неймовірної енергетики "Королеви ночі" не витримують навіть історичні майданчики.За сценарієм номера, головним реквізитом постановки мала стати палка ковбаси. Але у Олі Полякової було "багато" питань до неї.


"Я дуже хотіла, щоб вона була велика, товста та тверда. Розумієте?! А з цим проблеми, ви ж знаєте, узагалі. Особливо в гарячих жіночих руках вона тане та стає м’якою. Тому це було проблемою, але ми її вирішили. Поклали цю ковбасу в холодильник, вона застигла та стала гарненькою, тверденькою, товстенькою та довгою. Усе, як любимо ми, жінки середнього віку", – поділилася артистка.
Святкове шоу пройде в форматі відео-подорожі по країні, гідами в якій будуть кращі українські артисти. Уже відбулися зйомки виступів Сергія Бабкіна, Вєрки Сердючки, Віри Брежнєвої та MONATIK, NK Насті Каменських, Павла Зіброва, Олега Винника, Тіни Кароль, Michelle Andrade, Олександра Пономарьова, Макса Барських, груп MOZGI та KADNAY. Режисер-постановник концерту – Олена Коляденко.Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1098523-nichna_hritsja._olja_poljakova_vlashtuvala_tantsi_z_kovbasoju_na_hitnjomu_rinku._foto”