Перший випадок коронавірусу в Одесі: хворий 10 днів тому покинув лікарню та не самоізолювався

REUTERS/Benoit Tessier

Об этом сообщает Преступная Россия

У чоловіка підтвердили коронавірус через 11 днів після взяття аналізів

REUTERS/Benoit Tessier


Одесит, у якого підтвердили інфікування коронавірусом, нещодавно повернувся з США та самостійно звернувся по медичну допомогу.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

«Це чоловік 1995 року народження, який наразі проживає у місті Одеса та нещодавно прибув із США. Після прибуття та при виявленні симптомів він звернувся до Одеської міської інфекційної лікарні. Там у нього були взяті всі аналізи — на грип, ГРВІ та COVID-19. Тести на грип та ГРВІ дали негативний результат», — повідомив він.

За словами Одеського губернатора, 24-річний чоловік 14 березня покинув лікарню, письмово пообіцявши дотримуватися самоізоляції протягом двох тижнів.

«Наразі з чоловіком спілкується поліція щодо підтвердження самоізоляції та встановлення кола контактних осіб», — заявив Куций.

Водночас, за даними джерел Думської у правоохоронних органах, у документі про самоізоляцію він вказав неіснуючу адресу, а сам замість того, аби сидіти вдома, контактував з великою кількістю людей.

Читайте також:
Чи можна гуляти під час карантину та чи очікувати покращення ситуації з COVID-19 улітку. Інтерв’ю НВ з авторитетним вірусологом

Станом на ранок 25 березня МОЗ України повідомив про 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них чотири летальних. Перший випадок зараження виявили в Одеській області.

В Україні продовжили карантин до 24 квітня через розповсюдження коронавірусу.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-shcho-vidomo-pro-pershogo-hvorogo-v-odesi-novini-ukrajini-50077829.html”